سفارش تبلیغ
صبا ویژن

شباهنگ

کنسرت گروه ریزار به سرپرستی محمدرضا گلزار و به خوانندگی مازیار فلاحی و روزبه نعمت‌اللهی شب گذشته دومین اجرای خود را در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار کرد. این کنسرت با استقبال خوب علاقه‌مندان موسیقی همراه شده بود و مهمانان ویژه زیادی از دنیای سینما نیز در سالن حضور داشتند.
 http://www.musicema.com/images/pgimg_image2_1_2873.jpg
http://www.musicema.com/images/pgimg_image5_1_2873.jpg
http://www.musicema.com/images/pgimg_image7_1_2873.jpg
http://www.musicema.com/images/pgimg_image8_1_2873.jpg

نوشته شده در چهارشنبه 89/8/26ساعت 4:22 عصر توسط شباهنگ| نظرات ( ) |

نوعی دیگر از جنگ اما بدون توپ و تانک و خونریزی ولی بسیار شدید بر اساس خلاقیت، هوش با جنبه هایی از شوخی و بامزه گی در میان شرکت های بزرگ در جریان است. این جنگ، جنگ تبلیغاتی نام دارد که در این نوشته به نمونه هایی از آن اشاره خواهم کرد:
 

1. نیکون در برابر لومیکس

شرکت تولیدی دوربین های عکاسی دیجیتالی "نیکون" (Nikon تلفظ صحیح: نایکان) در تبلیغ محصول جدید خود با امکان تشخیص چهره به صورت خودکار، از این تبلیغ استفاده کرده است:


" نیکون - تمرکز بر چهره" مهم نیست چهره ی ارواح باشد یا انسان، اسکلت، یا آدم های فضول... نیکون همه را تشخیص می دهد.

 

 

لومیکس(Lumix)، رقیب نیکون، تبلیغ زیر را با این موضوع منتشر کرده است: لومیکس صورت هایی را که هنوز به دنیا نیامده اند را هم تشخیص می دهد!

 


نوشته شده در چهارشنبه 89/8/26ساعت 1:47 عصر توسط شباهنگ| نظرات ( ) |

                                   کارتون روز: قهوه تلخ و کپی کردن سی دی!!
نوشته شده در سه شنبه 89/7/13ساعت 8:51 عصر توسط شباهنگ| نظرات ( ) |

نیم میلیون نسخه در اولین روز! ما الان داریم از رکورد باورنکردنی فروش قهوه تلخ مهران مدیری حرفی می زنیم، آماری که علی مک پویان، مدیر تولید سریال، در اختیارمان گذاشته است.

مجموعه اول این سریال خانگی، شامل سه سی‌دی (سه قسمت از سریال) است و 2500 تومان قیمت دارد. مجموعه دوم این سریال از شنبه دو هفته بعد توزیع خواهد شد و از این تاریخ به بعد سریال قهوه تلخ شنبه هر هفته به طور منظم در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و خانواده ها، می توانند هر شب پای گیرنده هایشان بنشینند و بدون هیچ گونه اعصاب خردی، سریال چهره محبوب شان را نگاه کنند.

گذشته از ماجرای کپی غیر قانونی قهوه تلخ، رقابت تنگاتنگ مدیری با محمد حسین لطیفی در سوپر مارکت ها سوی دیگر این ماجرا است.

در حالی مهران مدیری باید فیلم خود را بفروشد که قلب یخی بازار خود را پیدا کرده و با مخاطبان خود ارتباط خوبی برقرار کرده است

نکته جالبتر قهوه تلخ، ابتکار مهران مدیری برای جلوگیری از کپی غیرقانونی این سریال است. مگر مهران مدیری چه کار کرده؟ خیلی راحت، با مردم صحبت کرده و از آن ها خواسته که این سریال را، کپی نکنند. حرف های این کمدین معروف، به این قرار بوده است:

• ما که همیشه همدیگر را دوست داشته‌ایم و من همیشه عاشق‌تان بوده‌ام یک خواهش از شما دارم و آن این است که جان من (مدیری این عبارت جان من را سه بار تکرار کرد)، نسخه کپی این سریال را از کسی نگیرید، از کسی نخرید. حتی در خانواده و حتی در بین خواهر و برادرها.

• دلم خیلی برای شما تنگ شده.

• هدایای بسیار نفیسی شامل 6 دستگاه آپارتمان با وسایل کامل به همراه صدها هزار جایزه نقدی از جمله جوایز مجموعه قهوه تلخ است.

• حتی اگر پسرخاله یا دختر عمو بگوید که یک کپی از این سریال (قهوه تلخ )را به ما بده، بگویید نه و بگویید برو از سر کوچه بخر./ سینمای ما.

گذشته از ماجرای کپی غیر قانونی قهوه تلخ، رقابت تنگاتنگ مدیری با محمد حسین لطیفی در سوپر مارکت ها سوی دیگر این ماجرا است.

در حالی مهران مدیری باید فیلم خود را بفروشد که قلب یخی بازار خود را پیدا کرده و با مخاطبان خود ارتباط خوبی برقرار کرده است.

با این حال برخی بر این عقیده هستند که ورود این دو سریال به بازار به گرم شدن کوره رقابت آثار ویدیویی منجر نخواهد شد چرا که هر یک از این دو سریال در ژانری متفاوت تولید شده و علاقمندان خاص خود را دارند.

به این ترتیب باید منتظر باشیم و ببینیم هر یک از این دو سریال چه سهمی از طرفداران و مخاطبان را به خود اختصاص می دهند و فیلم های دیگر ویدیویی توان رقابت با این محصولات را خواهند داشت یا نه؟


نوشته شده در سه شنبه 89/7/13ساعت 8:48 عصر توسط شباهنگ| نظرات ( ) |